Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Superhry

Cesta do Tibetu

Superhry na www.Online-Superhry.cz

tibet_questKamínky a zase kamínky. Tento styl logických her mám opravdu rád a jsou velmi návykové. Když je celá hra ještě zpestřena příběhem, pak nemá chybu. Ovládání online hry je pouze myší.

»

Jojo, módní přehlídka – světové turné

Superhry na www.Online-Superhry.cz

jojoNe všechny oblékací hry musí být stejné, což dokazuje právě tato velmi dobře propracovaná online hra pro dívky. Oblékáte dívky a posíláte je na molo módní přehlídky, kde jsou ohodnoceny podle vkusnosti svého oblečení. Nechybí zde ani návrhářský salón, kde navrhujete své vlastní modely. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Vesmírné bistro

Superhry na www.Online-Superhry.cz

space-food-shopSpace Food Shop patří mezi postřehové superhry, ve kterých je Vaším úkolem obsluhovat své návštěvníky. Zde to jsou různé formy vesmírného života. Servírování jídla je navíc komplikováno jeho chytáním. Doporučuji dobře přečíst tutoriál při spuštění online hry. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Zemní červ!

Superhry na www.Online-Superhry.cz

worm-landVaše úloha v této hře je jediná, ubránit planetu před vetřelci, kteří Vás přišli zničit. Jste zemní červ a svými kusadly musíte se všemi zatočit. Ovládání hry je pouze myší. Červ je stále v pohybu ve směru pohybu myši.

»

Ostřelovač z vrtulníku

Superhry na www.Online-Superhry.cz

cloud-letadloZajímavě zpracovaná střílečka, která jsme přidali mezi online hry. Jste ostřelovač ve vrtulníku a chráníte pozemní cíl před vším, co se přibližuje. Ovládání superhry je pouze myší

»

Tail Anger Online

Superhry na www.Online-Superhry.cz

tail-angerTail Anger patří mezi online hry – střílečky. Ve stanoveném čase musíte zabít co nejvíce vesmírných nepřátel. Pohybem myši uhýbáte a zároveň otáčíte směr střelby. Pokud chcete střílet jedním směrem, stiskněte a držte levé tlačítko myši. Jakmile je ve spodní části obrazovky nabit BERSERK, klikněte několikrát levým tlačítkem myši a vystřelíte ultimátní zbraň. Po každé misi online hry máte možnost za vydělané peníze vylepšit své vybavení. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Kino – Box Office

Superhry na www.Online-Superhry.cz

kino-simulatorChodíte rádi do kina? Já taky a strašně rád u toho křupu pop-corn a zapíjím to něčím dobrým. V online hře Box Office máte možnost vyzkoušet si, jaké to je být prodavačem těchto pamlsků spolu s lístky na oblíbené představení. Ovládání online hry je pouze myší. Úvodní tutoriál superhry Vám pomůže pochopit jednotlivé kroky přípravy pokrmů pro zákazníky.

»

Silent Destiny: Memory Match

Superhry na www.Online-Superhry.cz

silent-destinyCo říct k této hře? Jde o jakési bojové pexeso, kde za každý odhalený stejný pár máte možnost praštit protivníka nebo na chvíli odhalit karty. Pokud však netrefíte správný pár, následuje tvrdý úder do Vás. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Civilizations Wars

Superhry na www.Online-Superhry.cz

civilizations-warsVýborná flashovka – strategie. Ovládáte svůj kmen a obsazujete budovy nepřítele. Zároveň těžíte krystaly pro používání kouzel. Ovládání celé superhy je myší a velmi doporučuji dávat pozor při úvodním tutoriálu, kde je celý systém online hry popsán.

»

Penguin Destroyer

Superhry na www.Online-Superhry.cz

penguin-destroyerZabiják tučňáků patří mezi logické střílecí online hry. Vaším úkolem je vystřelováním časovaných granátů zničit všechny zlé tučňáky. Na granátech lze nastavit různý čas do výbuchu. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.