Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

RPG hry

Medieval Rampage

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

medieval-rampageBezva střílečka alá Robin Hood. Vaší jedinou zbraní je Váš luk, později i kuš. Úkol je jen jeden – zabít všechny protivníky, kteří se snaží o to samé. Po mrtvých nepřátelích sbírejte peníze a zbraně a kupte si za ně lepší vybavení a zlepšujte své schopnosti. Ovládání je pouze myší.

»

Hero’s Arms

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

heroes-armsRPG hra ve stylu asi nejznámějšího zástupce podobných her ZELDA. Tato flash varianta hezky kreslené superhry je opravdu povedená. Vydejte se bojovat do světa plného skřetů, pavouků a mnohých dalších potvůrek. Ovládání klávesnicí. Šipkami pohyb, N = úder mečem a M = magický útok. Mezerníkem vyvoláte inventář.

»

Journey To The East

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

journey-to-the-eastMilovníci RPG jistě ocení tento povedený kousek. Jedná se o klasické online RPG na bázi jednotlivých krátkých bitev, do kterých musíte svého bojovníka co nejlépe vystrojit. Bojem sbíráte zkušenosti a peníze, které Vám dovolí na určitém levelu zakoupit lepší vybavení. Na konci hry Vás čeká celkem tuhý Boss. Ovládání hry je klávesnicí i myší. Šipky pro pohyb, klávesa A = útok zbraní, S = kop a D = obrana. Myší ovládáte menu před a po bitvě.

»

Naruto: Battle For Leaf Village

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

naruto-battle-for-lear-villageOpravdu povedené online bojové RPG s Naruto v hlavní roli. Zabíjejte všechny protivníky svým bojovým uměním, sbírejte různé zbraně a vylepšení. Získávejte zkušenosti a zvyšujte svůj level. Ovládání je šipkami a mezerníkem pro útok, klávesou X použijete speciální útok.

»

Evil Nights

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

evil-nightsEvil nights patří mezi povedené online RPG hry. Braňte svoje město a lidi v něm. Kupujte mocnější kouzla a dobře se připravte na noční nájezdy nestvůr.

»

Bone Attack

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

bone-attackOnline bojová RPG strategie, ve které ovládáte svá vojska a svého hrdinu.

»

Warlords: Heroes

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

warlords-heroesRPG ze světa Warlords. Dál již není třeba nic dodávat, snad jen, že tato hra patří mezi superhry.

»

Darkness Springs 2

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

darkness-springs-2Vynikající RPG, které Vás chytne hned od začátku. Je až překvapivé, jak mohou být flash superhry dokonalé. Tak hurá do světa pohádkové RPG.

»

Sonny

RPG hry na www.Online-Superhry.cz

sonnyVynikající role-playing-game RPG, která se právem řadí mezi superhry nejen v RPG, ale ve všech flash hrách. Ovládáte svého vojáka, který v tahových soubojích zlepšuje své schopnosti. O tom, které schopnosti se mu zlepší, rozhodnete vy. Zároveň mu můžete přidat nové schopnosti, použít zbraně a výzbroj nepřátel či nakoupit vlastní lepší a svou starou zase prodat.

»

Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.