Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Online strilecky

Ostřelovač z vrtulníku

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

cloud-letadloZajímavě zpracovaná střílečka, která jsme přidali mezi online hry. Jste ostřelovač ve vrtulníku a chráníte pozemní cíl před vším, co se přibližuje. Ovládání superhry je pouze myší

»

Tail Anger Online

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

tail-angerTail Anger patří mezi online hry – střílečky. Ve stanoveném čase musíte zabít co nejvíce vesmírných nepřátel. Pohybem myši uhýbáte a zároveň otáčíte směr střelby. Pokud chcete střílet jedním směrem, stiskněte a držte levé tlačítko myši. Jakmile je ve spodní části obrazovky nabit BERSERK, klikněte několikrát levým tlačítkem myši a vystřelíte ultimátní zbraň. Po každé misi online hry máte možnost za vydělané peníze vylepšit své vybavení. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Penguin Destroyer

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

penguin-destroyerZabiják tučňáků patří mezi logické střílecí online hry. Vaším úkolem je vystřelováním časovaných granátů zničit všechny zlé tučňáky. Na granátech lze nastavit různý čas do výbuchu. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Quake

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

quakeKlasika je klasika a Quake převedený do free flash hry je prostě bomba. Přivítejte mezi online hry opravdu skvost 3D akčních her. Ovládání superhry je téměř stejné jako v samotné hře quake, kterou známe z PC. Šipkami pohybujete, mezerníkem skáčete, Shift – střelba a klávesy A,D jsou pro pohyb bokem. Klávesami 1 až 9 měníte zbraně.

»

Star Defender 4

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

star-defender-4Skvělá hratelnost a povedená grafika vesmírné střílečky, to jsou dvě největší výhody online hry Star Defender 4. Ovládání superhry je klávesnicí i myší. Myší pohybujete a střílíte primární zbraní a klávesou CTRL střílíte sekundární zbrání. Během hry získáváte vylepšení Vaší zbraně a různé doplňkové rakety.

»

The Last Soldier

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

the-last-soldierDalší přírustek mezi 3D online hry. Tentokrát jste voják, který je obklopen zombie a vy je musíte samozřejmě zneškodnit svým samopalem nebo brokovnicí. K tomu však musíte v každém kole najít požadovaný předmět. Na zemi se také různě povalují náboje do obou zbraní. Ovládání superhry je klávesnicí a je trochu komplikované. Pro pohyb dopředu a dozadu slouží klávesy W,S, pro otáčení vlevo a vpravo slouží šipky, mezerníkem střílíte a 1,2 pro změnu zbraně.

»

Pirate Blaster

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

pirate-blasterBojová střílečka online na Vás čeká právě pod titulem Pirate Blaster. K dispozici máte loď a omezený počet dělových koulí. Musíte potopit všechny lodě pirátů. Pozor koulí je opravdu málo. Ovládání superhry je pomocí myši. Stisknutím a držením tlačítka určíte sílu rány a směr.

»

City Gunner

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

citygunnerPouliční střílečka plná nepřátelských jednotek s jediným cílem, zabít Vás. Postřílejte všechno, co se hýbe a navíc osvoboďte zajatce. Na konci každého kola online hry City Gunner na Vás čeká Boss. Ovládání superhry je kombinované, myší míříte a střílíte, klávesami, WASD se pohybujete a čísly měníte zbraň.

»

Army of Destruction

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

army-of-destructionObranná střílečka je lahůdkou pro všechny fandy sci-fi. Daleká budoucnost a vy musíte bránit svou základnu. Ovládání superhry je myší, kterou míříte a střílíte a čísly na klávesnici měníte zbraně.

»

Microbes

Online strilecky na www.Online-Superhry.cz

microbesDalší z online stříleček, které se zabývají mikroby. Tentokrát na Vás čeká 12 kol plných mikrobů a Vaším úkolem je všechny postřílet a sbírat body, za které si zlepšíte svou střelbu, imunitu či zvýšíte život. Ovládán superhry je kombinované. Klávesnicí pro pohyb a myší ovládáte terč zbraně spolu se střelbou.

»

Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.