Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Hry pro divky

Jojo, módní přehlídka – světové turné

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

jojoNe všechny oblékací hry musí být stejné, což dokazuje právě tato velmi dobře propracovaná online hra pro dívky. Oblékáte dívky a posíláte je na molo módní přehlídky, kde jsou ohodnoceny podle vkusnosti svého oblečení. Nechybí zde ani návrhářský salón, kde navrhujete své vlastní modely. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Pinkypop – Christmas Story

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

pinkypop-christmasToto je u nás již velmi známá hra, která přichází s dalším pokračováním, tentokráte s Vánoční tématikou. Znovu musíte nalézt 5 rozdílů mezi jinak stejnými obrázky. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Hostile Makeover

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

hostile-makeoverDnes již klasická online hra, ve které musíte hledat předměty ze seznamu. Tato je navíc zpestřena získáváním peněz, za které si můžete koupit nové oblečení, které Vám pomůže při hledání předmětů. Online hra Hostile Makeover obsahuje první tři kola zdarma a potom si musíte hru stáhnout nebo koupit. Ovládání hry je pouze myší.

»

African Snapshot

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

african-snapshotKrásná a originální online hra na fotografa afrických zvířat. Online hry tohoto typu jsou ojedinělé. Vaším úkolem je vyfotografovat plachá zvířata v co nejlepších pózách a to dříve než Vám dojde baterka ve vašem fotoaparátu. Za fotografie dostáváte peníze a za ty si zlepšujete svůj foťák. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Pinkypop: Halloween Party

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

pinkypop-halloween-partyPokračování dobrodružství s Pinkym v hlavní roli. I v této Halloweenské verzi musíte najít vždy 5 rozdílů v jinak stejných obrázcích. Ovládání superhry jako vždy pouze myší.

»

Pinkypop: First Journey

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

pinkypop-first-journeyHra pro všechny, kdo rád hledá rozdíly v obrázcích. Na roztomilých malovaných obrázcích musíte najít vždy 5 rozdílů. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Daycare Nightmare

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

daycare-nightmareSuperhry ve kterých se musíte starat o miminka již dobře známe. Nyní je však vše trochu jinak. V online hře se musíte starat o miminka příšerek. Budete se muset hodně ohánět, aby Vám Váš pokojíček nezničili. Postupně si můžete dokoupit různá vylepšení. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Farm Frenzy 3

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

farm-frenzy-3Již třetí pokračování zdařilé superhry o farmaření. V každém kole této strategie musíte splnit všechny úkoly, například nasbírat 10 vajec, umlýt 5x mouku a nebo třeba koupit pštrosa či upéct dort. Když se Vám to vše povede v určeném časovém limitu, získáte peníze navíc, za které si vylepšujete své farmářské vybavení. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Wendy’s Wellness

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

wendys-wellnessWellness studia jsou v dnešní době hodně navštěvovaná. Tato online hra Vás zasvětí do práce právě jednoho z wellness center. Vaším úkolem je postarat se o všechny své zákazníky. Za zákazníky, kteří jsou s vámi spokojeni dostanete peníze na nákup dalšího zařízení. Výborně zpracovaná hra. Ovládání superhry je myší.

»

Dreamland Princess

Hry pro divky na www.Online-Superhry.cz

dreamland-princessNová oblíkačka pro dívky. Tentokrát oblékněte svou vílí princeznu. Vyberte ji šaty, boty, rukavice, účes a nakonec i její křídla. Vaše dílo si potom můžete vytisknout. Ovládání hry pro dívky je pouze myší.

»

Strana 1 z 5 - 1 2 3 4 5
Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.