Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

3D online hry

Quake

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

quakeKlasika je klasika a Quake převedený do free flash hry je prostě bomba. Přivítejte mezi online hry opravdu skvost 3D akčních her. Ovládání superhry je téměř stejné jako v samotné hře quake, kterou známe z PC. Šipkami pohybujete, mezerníkem skáčete, Shift – střelba a klávesy A,D jsou pro pohyb bokem. Klávesami 1 až 9 měníte zbraně.

»

The Last Soldier

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

the-last-soldierDalší přírustek mezi 3D online hry. Tentokrát jste voják, který je obklopen zombie a vy je musíte samozřejmě zneškodnit svým samopalem nebo brokovnicí. K tomu však musíte v každém kole najít požadovaný předmět. Na zemi se také různě povalují náboje do obou zbraní. Ovládání superhry je klávesnicí a je trochu komplikované. Pro pohyb dopředu a dozadu slouží klávesy W,S, pro otáčení vlevo a vpravo slouží šipky, mezerníkem střílíte a 1,2 pro změnu zbraně.

»

Captain Zorro – Last Hope

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

captain-zorro-last-hopeSkvělá 3D akční online hra velmi podobná hrám jako je legendární Wolfenstein nebo mladší Doom. V této hře však nejsou Vašimi nepřáteli ani němečtí vojáci ani slizké potvory, ale mechanický roboti. Po dokončení každého kola máte možnost za naspořené body nakoupit lepší zbraně. Ovládání je klávesnicí a je velmi dobře popsáno před samotným spuštěním hry.

»

Rapidz 3D

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

rapidz-3dRapidz patří mezi postřehové superhry z 3D prostředím. Vaším úkolem je létat raketou v 3D tunelu a za pomoci myši vždy trefit otvor v tunelových přepážkách. Hra je velmi chytlavá a vřele doporučujeme vyzkoušet.

»

Metal Arm Fawerage Battle Machine

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

metal-arm-fawerageVynikající 3D mlátička mezi Mech roboty. Skvěla zábava, kterou doporučujeme určitě vyzkoušet.

»

Wolfenstein Flash 3D

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

wolfenstein-flash-3dJedna z prvních 3D her na PC. Tentokrát v online flash provedení. I tuto legendu řadíme mezi superhry.

»

Hunter

3D online hry na www.Online-Superhry.cz

hunterStaňte se vesmírným lovcem a vyčistěte podzemní doly od všeho nelidského. Hezky graficky zpracovaná online flash hra, která jistě stojí minimálně za zkoušku.

»

Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.