Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Září, 2009

Farm Frenzy 3

na www.Online-Superhry.cz

farm-frenzy-3Již třetí pokračování zdařilé superhry o farmaření. V každém kole této strategie musíte splnit všechny úkoly, například nasbírat 10 vajec, umlýt 5x mouku a nebo třeba koupit pštrosa či upéct dort. Když se Vám to vše povede v určeném časovém limitu, získáte peníze navíc, za které si vylepšujete své farmářské vybavení. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Captain Zorro: Lost Factory

na www.Online-Superhry.cz

lost-factory-captain-zorroKapitán Zorro je znovu v bludišti plném zabijáckých robotů, kteří mají pohybové senzory. Úkolem superhry je v každém kole dojít až k vyznačenému východu, nenechat se zabít roboty a naopak všechny postřílet. Ovládání superhry je klávesnicí. Šipkami pro pohyb, Z – střelba, mezerníkem vynecháváte tah a X – pro použití tlačítek.

»

Microbes

na www.Online-Superhry.cz

microbesDalší z online stříleček, které se zabývají mikroby. Tentokrát na Vás čeká 12 kol plných mikrobů a Vaším úkolem je všechny postřílet a sbírat body, za které si zlepšíte svou střelbu, imunitu či zvýšíte život. Ovládán superhry je kombinované. Klávesnicí pro pohyb a myší ovládáte terč zbraně spolu se střelbou.

»

Fishing Craze

na www.Online-Superhry.cz

fishing-crazeTak tohle opravdu lahůdka, kterou jsme museli mezi naše superhry zařadit. Jedná se o závody v rybolovu s velmi pěknou grafikou a spoustou nachystaných levelů ve kterých chytáte sám nebo proti soupeřům. Postupně cestujete po různých vodách a objevujete stále nové ryby k odchycení. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Ponga 100

na www.Online-Superhry.cz

ponga100Máte rádi superhry plné chaosu? Znáte legendární hru arkanoid? Pokud jste na obě otázky odpověděli ano, pak je tato online hra přímo pro Vás. Do prostoru je vystřeleno sto kostiček a vaším úkolem je co nejvíce z nich udržet na obrazovce. Ovládání superhry je pouze pohybem myši.

»

Pointix

na www.Online-Superhry.cz

pointixMezi superhry nám přibyl tento povedený kousek s psycho hudbou. Úkolem v této online logické hře je spojit vždy určený počet stejných padajících kamenů. Čím delší spojení vytvoříte, tím více bodů získáte. Pozor však musíte dát na časový limit. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Quilting Time

na www.Online-Superhry.cz

quilting-timeMezi online hry, které prověří Vaší představivost a IQ patří i Quilting Time. Vaším úkolem je vložit správné dílky mozaiky na správná místa a poskládat tak celý obraz. Na výběr máte 4 úrovně obtížnosti a v každé z nich 9 kol. Ovládání superhry je myší.

»

Roll And Jump

na www.Online-Superhry.cz

roll-and-jumpVelmi zajímavá online hra, která lze jistě zařadit mezi postřehové superhry. Vaším úkolem v online hře je skákat po točících se kolech co nejvýše. Ovládání superhry je pouze klikáním myši.

»

Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.