Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Červenec, 2009

World Of Warcraft (WoW)

na www.Online-Superhry.cz

wow1World of Warcraft (dále jen WoW) je MMORPG hra, což v překladu znamená masivně hraná online hra pro více hráčů, kde každý má nějakou roli. World of Warcraft je vlastně hra ve které se pohybujete ve Vámi tolik známém světe Warcraftu, ale z úplně jiného pohledu. Jste uvnitř dění a neovládáte velkou armádu jako tomu bylo ve Warcraftu III, ale pouze svoji vlastní postavu, kterou pak vylepšujete a přizpůsobujete k obrazu svému.

»

Stealth Hunter

na www.Online-Superhry.cz

stealth-hunterVyzkoušejte si své schopnosti v maskování a skrývání se před pohledem střáží. Úkolem superhry Stealth Hunter je právě umění přiblížit se nepozorovaně k nepříteli a zlomit mu vaz, dojít až na konec místnosti a pokračovat dále. Ovládání postřehové hry je klávesnicí. Šipkami se pohybujete, Z – pokládáte C4 výbušninu, X – odpalujete výbušninu a mezerníkem provádíte akci (lámání vazu, zkoumání a používání předmětů. Na závěr malá rada. Pokud dojdete až ke zdi a stisknete mezerník, tak na tu zeď zaklepete a střáž se tak přiblíží k Vám. Někdy je to jediné řešení, jak postoupit dále.

»

Plod

na www.Online-Superhry.cz

plodPoldové se v této skákačce setkají s mnoha zlodějíčky, které musí pochytat a uvěznit. Cílem superhry je v časovém limitu sesbírat všechny lupy, což jsou stopy, které vedou k odhalení zloděje a následně musíte lapit zloděje. Ovládání je klávesnicí. Šipkami pro pohyb a klávsou S mlátíte obuškem.

»

Dreamland Princess

na www.Online-Superhry.cz

dreamland-princessNová oblíkačka pro dívky. Tentokrát oblékněte svou vílí princeznu. Vyberte ji šaty, boty, rukavice, účes a nakonec i její křídla. Vaše dílo si potom můžete vytisknout. Ovládání hry pro dívky je pouze myší.

»

Bullet Chaos

na www.Online-Superhry.cz

bullet-chaosJednoduchá střílečka s velmi propracovaným systémem upgradu Vaší střílny. Úkolem superhry je samozřejmě pozabíjet všechny nepřátele a po každém kole máte možnost zlepšit vlastnosti své základny. Ovládání kombinované. Myší míříte a střílíte a klávesami 1-9 vybíráte aktuální zbraň.

»

Kelly´s Summer Jobs

na www.Online-Superhry.cz

kellys-summer-jobsTak tahle hra pro dívky je úžasná v tom, že v sobě skrývá vlastně čtyři mini hry. Máte zde na starosti pekařství, holičství, zmrlinový obchod a salon pro psy. Ovládání myší a postupy jsou vždy vysvětleny na začátku hry.

»

Zombieman

na www.Online-Superhry.cz

zombiemanOnline střílečka zobmíků ve které jde čistě o to, jak dlouho jste schopni přežít. Ovládání kombinované. Myší míříte a střílíte a klávesami ASDW pohybujete svým hrdinou.

»

Raider

na www.Online-Superhry.cz

raiderVesmírný lovec v samém začátku této superhry přistane na základně plné pastí a nepřátel, aby získal čtyři relikvie. Pomožte mu v této skákačce a střílečce získat vše, pro co přišel. Ovládání klávesnicí. Šipky pro pohyb, A – skok, S – úder mečem, D – střelba.

»

Uphill Rush 2

na www.Online-Superhry.cz

uphill-rush-2Druhé pokračování kaskadérského umění na motorce je tu. Nyní máte možnost navíc předvést své umění i v jízdě na skateboardu. Ukažte, co ve Vás je. Ovládání superhry Uphill Rush 2 je čistě klávesnicí. Šipkami pro pohyb, mezerníkem skáčete a klávesy 1-5 jsou důležité pro předvedení různých triků.

»

Essentials Shooter

na www.Online-Superhry.cz

essentials-shooterAčkoliv je tato vesmírná střílečka velmi jednoduše graficky zpracována, jedná se o velmi návykovou online hru. Sbírejte zbraně a různá vylepšení své kosmické lodi a snažte se přežít co nejdéle. Ovládání je kombinované. Myší míříte a střílíte a šipkami klávesnice pohybujete lodí. Mezerníkem otevřete svůj inventář, kde máte možnost vylepšení lodi.

»

Strana 1 z 2 - 1 2
Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.