Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Květen, 2009

Chucka Boom !

na www.Online-Superhry.cz

chucka-boomTak tohle je opravdu povedený kousek. Rozhodně jsme tuto logickou hru museli přidat mezi superhry. Ovládáte v ní bombu, kterou musíte myší uchopit a zahodit. Po odhození začne odpočítávání a nakoned dojde k výbuchu. Vy se musíte snažit pomocí bomb rozbít co nejvíce hvězdiček pro postup do dalšího kola. Ovládání jen myší.

»

Gangster Bros

na www.Online-Superhry.cz

gangster-brosPředělaná skákačka Mario Bros do nového stylu. Tentokrát kromě skákání dostanete do rukou i zbraně a odvěké nepřátele Maria můžete po cestě rozstřílet. Navíc v této online hře máte možnost vytvořit si vlastní mapu. Ovládání je kombinované. Šipkami klávesnice se pohybujete a skáčete a myší zaměřujete a střílíte.

»

Hero’s Arms

na www.Online-Superhry.cz

heroes-armsRPG hra ve stylu asi nejznámějšího zástupce podobných her ZELDA. Tato flash varianta hezky kreslené superhry je opravdu povedená. Vydejte se bojovat do světa plného skřetů, pavouků a mnohých dalších potvůrek. Ovládání klávesnicí. Šipkami pohyb, N = úder mečem a M = magický útok. Mezerníkem vyvoláte inventář.

»

Small Favor

na www.Online-Superhry.cz

small-favorVolně přeloženo je tato hra nazvaná Malá služba. Záhy zjistíte, že je to pořádně těžký úkol. Prokoušete se až nakonec této propracované adventury se zeleným mimozemšťanem? Ovládání pouze myší.

»

Chroma Circuit

na www.Online-Superhry.cz

chromacircuitChromacircuit je skvělá logická onlinovka. Cíl online hry se může zdát být jednoduchý, ale sami se přesvědčíte, že Vás pořádně vyzkouší z logického uvažování. V každém kole musíte natočit všechny barevné obrazce tak, aby se sousedící strany dotýkaly stejnou barvou. Ovládání hry je pouze myší.

»

Farm Mania

na www.Online-Superhry.cz

farm-maniaFarmářská mánie je pěstitelskou strategií, ve které se musíte starat o své plodiny a zemědělský dobytek. Ovládání superhry je pouze myší.

»

Captain Zorro – Last Hope

na www.Online-Superhry.cz

captain-zorro-last-hopeSkvělá 3D akční online hra velmi podobná hrám jako je legendární Wolfenstein nebo mladší Doom. V této hře však nejsou Vašimi nepřáteli ani němečtí vojáci ani slizké potvory, ale mechanický roboti. Po dokončení každého kola máte možnost za naspořené body nakoupit lepší zbraně. Ovládání je klávesnicí a je velmi dobře popsáno před samotným spuštěním hry.

»

Journey To The East

na www.Online-Superhry.cz

journey-to-the-eastMilovníci RPG jistě ocení tento povedený kousek. Jedná se o klasické online RPG na bázi jednotlivých krátkých bitev, do kterých musíte svého bojovníka co nejlépe vystrojit. Bojem sbíráte zkušenosti a peníze, které Vám dovolí na určitém levelu zakoupit lepší vybavení. Na konci hry Vás čeká celkem tuhý Boss. Ovládání hry je klávesnicí i myší. Šipky pro pohyb, klávesa A = útok zbraní, S = kop a D = obrana. Myší ovládáte menu před a po bitvě.

»

Laser Stryker

na www.Online-Superhry.cz

laser-strykerVesmírná online střílečka s velmi jednoduchým cílem. V každém kole přežijte nálety nepřátel a na konci zabijte bosse. Kromě běžné zbraně máte k dispozici i vzdušná torpéda a speciální štíty. Ovládání je klávesnicí. Šipkami pro pohyb a klávesa Z = torpéda, X = zapne štít a mezerníkem střílíte standardní střely. V menu lze klávesy individuálně nastavit.

»

Reactor Twist 3D

na www.Online-Superhry.cz

reactor-twist-3dReactor Twist 3D je něco mezi postřehovou a logickou hrou. Ovládáte jakési dělo uprostřed hrací plochy a máte za úkol odvrátit útoky robotů, kteří se Vám snaží ukrást Vaše svěřené zařízení. Ovládání superhry je kombinované. Dělem otáčíte pomocí šipek, kterými také ovládáte úhel pohledu a myší střílíte.

»

Strana 1 z 2 - 1 2
Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.