Online hry, Hry pro dívky, Flash hry

superhry zdarma, online hry pro dívky, flash hry, MMORPG, hry pro dva

Březen, 2009

Flipped Out

na www.Online-Superhry.cz

flipped-outFlipped Out je velmi podobné hře pexeso. Více než pamět zde však potřebujete dobrý postřeh. Obrázky se Vám ukážou jen na chvíli a vy musíte po té označit jeden vybraný pár. Postupně se hra zrychluje a komplikuje a je tak velmi zábavná.

»

4×4 Rally

na www.Online-Superhry.cz

4x4-rallyMezi závodní online hry jistě patří i 4×4 Rally. Závodíte zde s Jeepem, kterého si nejprve přebarvíte dle libosti. Pro postup do dalšího kola musíte dojet závod nejhůře do třetího místa. Ovládání šipkami na klávesnici.

»

Wiggi World Rescue

na www.Online-Superhry.cz

wiggi-world-rescueWiggi je zachránce planety, který vlastní nohou udusává plamínky vznikající na planetě. Obíhejte kolem planety a uhaste co nejvíce ohýnků. Ovládání šipkami a mezerníkem dupete na plamínky.

»

Water Supply

na www.Online-Superhry.cz

water-supplyMnoho z Vás jistě zná klasickou logickou hru skládání potrubí. Tato verze je však obohacena o několik nových prvků mezi které patří například nákup nářadí na odstraňování podzemních překážek. Další inovací je potrubí, které rozdělí protékající vodu do dvou směrů. Ovládání myší.

»

TU 95

na www.Online-Superhry.cz

tu-95TU 95 je letecký simulátor, kde musíte zejména dobře odstartovat a dále správně přistát. Ovládání šipkami a klávesou F měníte nastavení klapek.

»

Tom And Jerry In Midnight Snack

na www.Online-Superhry.cz

tom-and-jerry-midnight-snackOriginální logická hra s myšákem Jerrym v hlavní roli superhy. Jerry usnul a je náměsíčný. Připravte mu z šipek a skákacích pružit dráhu tak, aby po cestě posbíral sýry a hlavně klíč. Nakonec musí dojít do otevřených dvířek. Ovládání pouze myší.

»

Death Vs. Monsters

na www.Online-Superhry.cz

death-vs-monstersSuper střílečka, která je velmi chytlavá. Za nasbírané penízky v jednotlivých kolech můžete nakoupit různá vylepšení. Ovládání myší, držením myši zafixujete směr, ve kterém střílíte a jednou za čas dvojklikem vypustíte speciální útok. Mezerníkem můžete na chvíli spomalit hru.

»

Tower Defence

na www.Online-Superhry.cz

tower-defenceTower Defense patří mezi postřehové superhry. Bráníte princeznu věži co nejdéle to půjde. Ovládání myší. Chytejte myší nepřátele a házejte je pryč nebo použijte některé z kouzel vlevo nahoře. U kouzel však musíte počkat, až budou připravena.

»

The Chinese Professor

na www.Online-Superhry.cz

the-chinese-proffesorTahle hra je čistě oddechovou záležitostí. Jeden Čínský profesor se rozhodl vyzkoušet svůj katapult přímo na sobě. Ovládání mezerníkem. Prvním stisknutím určíte sílu, druhým úhel a ve vzduchu potom třetím vyrovnáte dráhu letu a otevřete padák.

»

Tank Wars

na www.Online-Superhry.cz

tank-warsTank Wars patří mezi online střílečky, ve kterých ovládáte tank a Vaším úkolem je zničit všechny protivníky. Ovládání hry je kombinované. Myš použiváte pro otáčení hlavně a střelbu. Klávesy ASDW pro pohyb tanku, klávesy Q a E pro speciální útoky a mezerníkem vybíráte aktuální zbraň.

»

Online super hry on Facebook


Sponzorované odkazy:

Vše zajímavé o mobilních telefonech.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici.